Hakkımızda


Temelleri eskilere dayanan, ProjeGlobal adıyla 2016 yılında yolculuğuna başlayan firmamız, değişimi rota olarak belirleyip başarıyı yakaladı. Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim ilkesi ile yeni hedeflerine yöneldi.

Mersin’de yakaladığı başarıyı, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunarak yurt genelinde de yakaladı. Zaten var olan uluslararası ilişkilerine; ülkesi ve müşterileri için yeni zaferleri saygınlıkla eklemeye devam etti. Bu noktadan hareketle ProjeGlobal ekibi, iş alanlarını önemli ölçüde genişletti.

Ekip artık Deniz / Kara / Havayolu / Demiryolu taşımacılığının yanı sıra; Kombine Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Dış Ticaret ve diğer lojistik operasyon gerektiren bir çok alanda faaliyet gösterir bir duruma geldi.

Misyonumuz

Lojistik çözümleri kapsayan faaliyet alanlarımızda müşterilerimizin beklentilerine kusursuz ve istikrarla cevap verebilmek önceliğimizdir. Sunduğumuz ürün ve hizmetin arkasında, müşterimizin yanında durabilmek başarıdır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, istikrarlı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde ve dünyada faaliyet alanlarımızda kusursuz hizmetle lider olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Güvenilirlik, Etik değerlere uyum sağlayan, verdiği sözü tutan bir çözüm ortağı olmak

Güç işlerde , bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak

Çalışanlarımızın beklentilerini karşılamak, sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak, çalışan memnuniyeti , Takım ruhu

Öğrenme ve Gelişime yol açacak bilgilerin edinilmesi
Toplumun beklentilerine saygı ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak
Hizmet aldığımız acente, tedarikçi vb. iş ortaklarımız ile uygun olarak çalışmak ve karşılıklı gelişimi sağlamak

Custumer Support
Hello
Can we help you?