Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34

GSM : +90546 831 7471

E-mail: info@projeglobal.com

Parsiyel Taşımacılık;  Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Taşımacılık sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Proje Global olarak Karayolu Taşımacılığında komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetlerinin tamamını sunmaktayız.Proje Global olarak aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerimizin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile planlamalarını uzman ekibimiz ile yaparak Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu  parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığını garantili ve sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel yük taşımacılığında temel amacımız, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek müşterilerimizin taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık yöntemiyle

Karayolu Parsiyel Taşımacılığı : Yaygın olarak kullandığımız taşımacılık türüdür.  Kara araçlarımızı RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım yaparak. Yükleme işlemi kapıdan veya depodan hızlı ve ekonmik şekilde yaparız..

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Lojistik sektörünün çözümlerinden biri olan  Parsiyel taşımacılık, herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması anlamına gelmektedir. Parsiyel taşımacılıkta genel olarak aynı yol üzerinde birden fazla müşteri yükünün taşınabilmesi mümkündür.

Parsiyel Nakliye maliyet açısından diğer taşıma türlerine göre daha avantajlı olma sebebi, komple araç kiralama yerine, yükler aynı araca yüklenmektedir. Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Maliyet hesaplamalarında, taşınacak olan yükün ölçüsü, adeti ve tonajı gibi etkenler önem kazanır.

Parsiyel Taşımacılık yaptığımız ülkeler:

ORTADOĞU ÜLKELERİ

BALKAN ÜLKELERİ

 

AVRUPA ÜLKELERİ

ASYA ÜLKELERİ

Custumer Support
Hello
Can we help you?