Belarus Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Belarus Parsiyel Taşımacılık ve Belarus Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Belarus Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Doğu Avrupa coğrafyasında Beyaz Rusya olarak bilinen Belarus, Sovyetler Birliği’nin eski bir üyesidir. Ukrayna, Litvanya, Letonya, Polonya ve Rusya ile komşu olan Belarus’un başkenti Minsk’tir. Türkiye ile Belarus arasında vize serbestisi bulunmaktadır.

Türkiye, Belarus’un bağımsızlığını tanıyan ve yakın ilişkiler kuran ilk ülke olmuştur. Türkiye-Belarus karayolu hattı üzerinde parsiyel taşımacılık yapan firmamız; domates, üzüm, tekstil ürünleri, meyve-sebze, kara taşıtları, kimyasal gübre, sentetik filament demetler ve demir-çelik gibi pek çok ürünün taşımacılığını yapmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-Belarus karayolu üzerinde parsiyel taşımacılık faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

BELARUS PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTItürkiye-belarus-parsiye-taşımacılık

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?