Bosna Hersek Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Bosna Hersek Parsiyel Taşımacılık ve Bosna Hersek Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız. Türkiye – Bosna-Hersek Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Karadağ, Sırbistan ve Hırvatistan’a kara sınırı bulunan Bosna-Hersek; Balkanlarda yer alan bir ülkedir. Boşnak, Sırp ve Hırvat olmak üzere üç etnik gruba ev sahipliği yapan Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’dır. Türkiye’den Balkanlarda yer alan Bosna-Hersek’e parsiyel taşımacılık sayesinde düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir.

Türkiye-Bosna Hersek ticaret hacmi yıllık 530 milyon doları bulmaktadır. Bu noktada müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla parsiyel nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-Bosna Hersek karayolu üzerinde parsiyel nakliye faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

BOSNA HERSEK PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-bosna-hersek-parsiyel-nakliye

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?