Çek Cumhuriyeti Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Çek Cumhuriyeti Parsiyel Taşımacılık ve Çek Cumhuriyeti Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız. Türkiye – Çek Cumhuriyeti Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Polonya, Almanya ve Slovakya gibi ülkelerle komşu olan Çek cumhuriyeti(Çekya) bir Orta Avrupa ülkesidir. Eski Çekoslovakya’dan ayrılan ve Slovakya ile birlikte iki devlet olarak bağımsızlaşan ülkenin başkenti Prag’dır.

Türkiye-Çekya Karma Ekonomik Komisyonu toplantısı 2019 yılında Prag’da yapılmıştır. Çek Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Jan Mladek, ticaret hacminin iki ülke girişimcileri sayesinde artmasından büyük zevk aldığını dile getirmiştir. İkili ticaret hacmi için ortak hedef 5 milyar dolardır.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-Çek Cumhuriyeti karayolu üzerinde parsiyel taşımacılık faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

ÇEK CUMHURİYETİ PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-çekcumhuriyeti-parsiyel-taşımacılık

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?