Ermenistan Karayolu Nakliye

Türkiye – Ermenistan Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Türkiye’nin doğusunda yer alan ve Türkiye’ye kara sınırı olan Ermenistan; İran, Azerbaycan ve Gürcistan ile de sınırı olan bir Asya ülkesidir. Ermenistan’ın herhangi bir denize kıyısı olmadığından, Ermenistan’a yapılan yük taşımacılığı faaliyetlerinin hemen hemen hepsi karayolu ile yapılır. Zorlu hava koşullarında karayoluna alternatif olarak demiryolu ile nakliye yöntemi kullanılır.

Proje Global Lojistik olarak; Türkiye’den Ermenistan’a karayolu ile nakliye faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Ermenistan’a taşınacak her türlü yükünüzü, ağırlık ve tonajlarına göre komple ya da parsiyel olarak sınıflandırıp haftalık olarak nakliyesini sağlamaktayız.

Türkiye Ermenistan ya da tersi istikametteki karayolu ile nakliye faaliyetlerimiz hakkında bilgi edinmek için, bizi arayabilirsiniz…

ERMENİSTAN KARAYOLU HATTI

ERMENİSTAN KARAYOLU NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Ermenistan-Türkiye Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde çıkan ürün, çıkan gümrük, ürünün nerede gümrüğe açılacağı, bir depoya mı yoksa bir müşteriye mi teslim edileceği bilgileri alınıp süreç başarıyla tamamlanmaktadır. 1 ila 10 gün içerisinde karayolu nakliye hizmetimiz tamamlanmaktadır. Güzergah, ürün çeşidi, mesafe, ölçüler, ağırlık gibi değişkenlere göre karayolu nakliyesinde bir maliyet tablosu oluşmaktadır. Proje Global Lojistik olarak müşteri memnuniyeti birincil hedefimiz ve marka haline gelmemizin arka perdesinde bu yatmakta. Lojistik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?