Fas Casablanca Parsiyel Denizyolu Nakliye

projeglobal-denizyolu-tasimaciligi

fas-casablanca-denizyolu-parsiyel-nakliye

Fas – Casablanca Denizyolu Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Fas Afrika kıtasında ve ‘Batıdaki Yer’ anlamına gelen, ticari önemi olan bir ülke konumundadır. Kuzeyinde Akdeniz ve Cebelitarık boğazı bulunmakta. Fas ticaret limanları ile ünlü bir Afrika ülkesidir. Casablanca, Afrika’nın en büyük ikinci limanıdır. Ayrıca filmlere konu olmuş doğa harikası bir liman olduğunu belirtmeden geçemeyiz.

Fas; 2020’ye kadar ticaret hacmi, ithalatı ve ihracatı artan grafik halinde olan bir ticaret ülkesidir. Özellikle ihracat hacmindeki artış Fas’ın üretime önem verdiğinin bir kanıtı niteliğindedir. Elektrikli makine ve cihazlar, motorlu kara taşıtları, gübreler, giyim eşyası ve aksesuarı, meyve, sebze, balık, inorganik kimyasallar, hava taşıtları, çimento, toprak, taş, kükürt, gibi ürünleri ihraç etmektedir. Demir-çelik, makineler, mekanik cihazlar ve aletler, plastik ve mamulleri de ithal ettikleri ürünlerdir.

2020 yılında Fas’ın Türkiye’ye ihracatı 607 milyon Dolar iken ithalatı 2442 milyon Dolar şeklindedir. Bu duruma ülkelerin oluşturduğu güven ortamının ticari yansıması diyebiliriz. Dönemin Ticaret Bakanı Pekcan, Fas Dönemin Ticaret Bakanı Elalamy ile görüşüp, karşılıklı yatırım konusunda iş adamlarını teşvik etmiştir.

Proje Global Lojistik olarak denizyolu parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Parsiyel nakliye, yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolay olabilmesi, doğrudan müşteriye sevk edilebilmesi, kısa süreli ve maliyetinin diğer taşıma türlerine göre ekonomik olması gibi avantajlara sahiptir.

FAS – CASABLANCA DENİZYOLU PARSİYEL NAKLİYE HATTI

fas-casablanca-denizyolu-parsiyel-nakliye

FAS – CASABLANCA NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören, aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir.

Denizyolu Nakliye için gerekli evraklar; ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Sağlık ve Veteriner Sertifikası, Deniz Konşimentosu, Konsolosluk Faturası şeklindedir.

Fas – Casablanca limanına yaptığımız parsiyel denizyolu taşımacılığında evrak trafiğinde bir problem yaşanmamaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde size gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Ortalama 1 ila 10 gün içerisinde ürünleriniz teslim edilmiş ve süreç başarıyla tamamlanmış olur. Ölçüler, ağırlık, ürün cinsine göre bir maliyet oluşmaktadır. Proje Global Lojistik olarak; hızlı ve güvenilir teslimat, profesyonel araç ve personel kalitesine sahip, markalaşmış, müşterilerine lojistik çözümler sunan bir firmayız. Lojistik hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?