Gaziantep – Berlin Karayolu Nakliye

Gaziantep – Berlin Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com 

Sanayisi hızla büyüyen ve Türkiye ekonomisine yön veren şehirlerin başında Güneydoğu Anadolu bölgesinin gözde şehri Gaziantep geliyor. İthalat ve ihracat alanında karayolu nakliye faaliyetlerinde Gaziantep, Türkiye’nin  en çok ihracat yapan illeri arasında altıncı sırada yer alıyor. Gaziantep’ten Orta Avrupa bölgesine yapılan karayolu taşımacılığında Almanya ve başkent Berlin önemli lokasyonlardan biri haline geliyor.

Proje Global Lojistik olarak Mersin merkezli ofisimizle Gaziantep – Berlin arası karayolu süreçlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gaziantep’ten Berlin’e ya da tersi istikamette komple ve parsiyel nakliye hizmetlerimiz hakkında detay bilgi ve navlun teklifi için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz..

BERLİN KARAYOLU NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Gaziantep-Berlin Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Evrak trafiğinde herhangi bir problem yaşanmamaktadır, müşteri temsilcimiz sizleri gerekli şekilde yönlendirecektir. 1 ila 10 gün içerisinde nakliye hizmetimiz tamamlanmaktadır. Karayolu Nakliye ile yaptığımız ticaretin; ülkesine ve işlevine göre hız, güvenilirlik, ürünün sağlıklı bir şekilde günümüz teknolojileriyle, konforlu bir şekilde Proje Global Lojistik ekibinin takibi ve sürekli iletişimiyle süreç başarıyla tamamlanmaktadır. Alanında uzman ekimizle tüm süreci Mersin’deki ofisimizden sürdürmekteyiz. Karayolu Taşımacılığı günümüzde en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Ürünün cinsi, ağırlığı ve ölçülerine göre bir maliyet oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:, , ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?