Gaziantep-Özbekistan Karayolu Nakliye

Gaziantep-Özbekistan Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Son yıllarda gelişen sanayisi ve artan ticaret hacmiyle Türkiye ekonomisine yön veren Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgesinden tüm dünya ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Gaziantep’ten Özbekistan’a yapılan yük taşımacılığında en çok tercih edilen yöntem karayolu taşımacılığı yöntemidir. Gaziantep’ten çıkan tırlar, Şanlıurfa-Mardin-Şırnak-Hakkari-Musul-Kerkük üzerinden Türkmenistan’a buradan Özbekistan’a giriş yapmaktadır. Proje Global Lojistik olarak, Gaziantep- Özbekistan arası karayolu nakliye faaliyetlerinde tüm süreçleri, Mersin merkezli ofisimizden yönetmekteyiz.

Gaziantep’ten Orta Asya coğrafyasında yer alan Özbekistan’a göndermek istediğiniz yüklerinizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin…

ÖZBEKİSTAN KARAYOLU NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Gaziantep-Özbekistan Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Ülkenin gelişmişlik seviyesine göre belgelerde düzenlemeler yapılabilmektedir. Türkiye-Özbekistan soy, kültür ve inanç bağlarının kuvvetli olmasıyla beraber ticari ilişkileri ilerlemiştir. Karayolu Nakliye coğrafi yakınlık sebebiyle en çok tercih edilen taşıma türlerindendir. Kalifiye yetişmiş eleman, kendi araç ve profesyonel hizmet anlayışıyla Proje Global Lojistik olarak söyleyebiliriz ki müşteri memnuniyeti bizim için en önemlisidir. 1 ila 10 iş günü içerisinde gümrük ve teslimat noktası takibiyle ürünler başarıyla teslim edilmektedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:, , ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?