Gürcistan Parsiyel Nakliye

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Gürcistan Parsiyel Taşımacılık ve Gürcistan Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Gürcistan Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Ülkemizin kuzeydoğusundan Karadeniz’e sınırı olan Gürcistan; Kafkasya coğrafyasında bulunan Azerbaycan, Ermenistan ve Rusya ile sınır komşusu olan bir Kafkasya ülkesidir. Gürcistan’ın başkenti Tiflis’tir. Gürcistan, Türkiye’nin Kafkasya’ya açılan kapısı olduğundan dolayı, lojistik sektörü açısından önemli bir konumda yer almaktadır.

Türkiye Gürcistan ya da Gürcistan Türkiye arasındaki coğrafik yakınlık sebebiyle en çok tercih edilen yöntem, karayolu ile nakliye yöntemidir. Proje Global Lojistik olarak; gönderimi yapılacak yüklerinizi iç nakliye yöntemiyle Sarpi sınır kapısından Gürcistan’a ulaştırmaktayız.

Türkiye’den Gürcistan’a ya da tersi istikametteki karayolu ile nakliye faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, ekip arkadaşlarımızla iletişime geçin, lojistik çözümlerimizden yararlanın…

GÜRCİSTAN PARSİYEL KARAYOLU HATTI

GÜRCİSTAN PARSİYEL NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Gürcistan Parsiyel Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir… Ülkenin gelişmişlik seviyesine göre evrak sayısı değişkenlik gösterse de günümüzde sadeleşmiş durumdadır. Proje Global Lojistik olarak, 1 ila 10 iş günü içerisinde parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Ürün grubuna ve saklama koşullarına göre özel donanımlı araçlarla bozulabilir ürünlerde de taşımacılık yapılabilmektedir.  Kalifiye yetişmiş eleman, kendi araç ve hizmet kalitesi ile Proje Global Lojistik müşteri memnuniyetini esas alır. Parsiyel nakliye hizmetimiz ile ürünlerin cinsi, ağırlığı, ölçülerine göre bir maliyet oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?