İran Parsiyel Nakliye

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile İran Parsiyel Taşımacılık ve İran Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – İran Karayolu Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Türkiye ile kara sınırı olan İran; Azerbaycan, Ermenistan, Irak, Pakistan, Afganistan ve Türkmenistan ile de sınır komşusu bir Asya ülkesidir. İran’ın başkenti Tahran’dır. Jeopolitik konumu sebebiyle yük taşımacılığı için önemli bir bölgede yer alan İran, Ortadoğu’nun birçok ülkesine nakliye yapılırken transit geçiş sağlayan bir konumdadır.

Proje Global Lojistik olarak sınır komşumuz İran’a haftalık parsiyel nakliye ya da komple tır taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmaktayız. Türkiye ile İran arasında gerçekleştirdiğimiz karayolu ile nakliye faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için, deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz…

İRAN KARAYOLU TAŞIMACILIK HATTI

İRAN PARSİYEL NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-İran Parsiyel Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Ülkenin gelişmişlik seviyesine göre belgelere eklemeler yapılmaktadır. Proje Global Lojistik  ile hız, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi esas alınarak 1 ila 10 iş günü içerisinde parsiyel nakliye başarıyla sonuçlanmaktadır. Ürünün grubu ve saklama koşuluna göre özel donanımlı araçlarla taşıma yapılabilmektedir. Ölçüler, ağırlık, ürün cinsine göre bir maliyet oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?