İtalya Parsiyel Taşımacılık

İtalya taşıma yapan firmalar arasında bulunan Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile İtalya Parsiyel Taşımacılık ve İtalya Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – İtalya Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:Telefon : +90324 336 33 34GSM : +90546 831 7471E-mail: info@projeglobal.comAvusturya, Slovenya, İsviçre ve Fransa ile kara sınırı olan İtalya, Avrupa’nın güneyinde yer alan bir Akdeniz ülkesidir. İtalya’nın başkenti Roma’dır.Türkiye-İtalya ticari ilişkileri ciddi anlamda önemsenmiştir. 2015-2020 yılları arası 93 milyon Dolar ticaret yapılmıştır. Türkiye-İtalya ihracat ve ithalat noktasında son yıllarda diğer ülkelere kıyasla ilk sıralarda bağlılıklarını sürdürmektedir. Bürokratik ilişkilerle güven ortamında önemli anlaşmalar imzalanmıştır.Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-İtalya karayolu üzerinde parsiyel taşımacılık faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İTALYA PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-italya-parsiyel-taşımacılık

İtalya nakliye fiyatları

İtalya Nakliye Fiyatları nakliyesi yapılacak mal ve ürünlerin hacmi, ağırlığı göz önünde bulundurularak belirlenir. İtalya Nakliye Firmalarından Proje Global İtalya taşıma konusunda en uygun fiyata hizmet vermektedir.

italya’ya nakliye yapan firmalar

İtalya Nakliye Firması Proje Global; Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir.

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?