Karadağ Parsiyel Nakliye

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Karadağ Parsiyel Taşımacılık ve Karadağ Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.
Türkiye – Karadağ Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Arnavutluk, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan ve Bosna-Hersek ile komşu olan Karadağ, Balkanlarda yer alan bir ülkedir. Balkanlar’ın en genç ülkesi olan Karadağ’ın başkenti Podgorika’dır. Ayrıca Karadağ’ın Adriyatik Denizi’ne kıyısı vardır.

Türkiye’den Karadağ’a yük taşımacılığı yapılırken tırlar, Edirne ya da İstanbul sınır kapıları çıkışlı olarak Bulgaristan-Makedonya-Kosova üzerinden Karadağ’a ulaşmaktadırlar. Proje Global Lojistik olarak Karadağ’a karayolu ile parsiyel nakliye faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

KARADAG PARSİYEL KARAYOLU HATTI

KARADAG PARSİYEL NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Karadağ Parsiyel Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir… Tabi ki ülkenin gelişmişlik seviyesine bağlı olarak belgelere eklemeler yapılabilmektedir. Ürünün cinsi ve saklama koşullarına göre özel donanımlı araçlara sahip Proje Global Lojistik parsiyel nakliye hizmeti vermektedir. Parsiyel nakliye hizmetimiz ile ürünlerin cinsi, ağırlığı, ölçülerine göre bir maliyet oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?