Kazakistan Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Kazakistan Parsiyel Taşımacılık ve Kazakistan Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Kazakistan Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Kazakistan, coğrafik konum olarak Orta Asya ve Doğu Avrupa’da yer alan Türk soylu bir ülkedir. Zengin petrol ve doğalgaz kaynaklarına sahip Kazakistan’ın başkenti Astana’dır. Uluslararası ticaret ve parsiyel taşımacılık açısından Kazakistan, Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan ülke konumundadır. Hazar Denizi’ne kıyısı olan Kazakistan’la yapılan ithalat ihracat faaliyetlerinde denizyolu ile konteyner taşımacılığına ek olarak parsiyel ile nakliye yöntemi kullanılmaktadır.

Proje Global Lojistik olarak Türkiye’den Kazakistan’a parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Alt yapısı sağlam, donanımlı ve modern araçlarla nakliye hizmeti vermekteyiz. Parsiyel taşımacılık ile düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz…

KAZAKİSTAN PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-kazakistan-parsiyel-taşımacılık

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?