Kazakistan -Türkiye Nakliyat

Kazakistan  -Türkiye Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Kazakistan, coğrafik konumu sebebiyle lojistik faaliyetleri açısından büyük potansiyele sahiptir. Türkiye-Kazakistan, Kazakistan-Türkiye arasındaki nakliye seferlerinde Kazakistan’ın bizim için önemi Çin Halk Cumhuriyeti’ne komşu olmasıdır. Dünya ekonomisine yön veren ve en çok konteyner taşımacılığı yapan ülke olan Çin’e ithalat ve ihracat yapılırken, Kazakistan üzerinden geçirilir.

Kazakistan’a Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattı üzerinden demiryolu ile nakliye seferleri de yapılmaktadır. Çünkü Kazakistan-Rusya ve Kafkasya’da kış mevsimi çok sert geçtiğinden, karayolu ya da denizyoluna nazaran demiryolu ile nakliye özellikle kış mevsiminde daha çok tercih edilmektedir. Zorlu hava koşullarında trenlerin hareket kabiliyeti daha iyi olduğundan, yükler hızlıca nakledilir.

Proje Global Lojistik olarak dünya çapında geniş acente ağımızla Kazakistan-Türkiye, Türkiye-Kazakistan arası nakliyede karayolu, denizyolu ve demiryolu nakliye faaliyetlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kazakistan’a yüklerinizin güvenle ve kaliteli bir şekilde taşınması için bizimle irtibata geçin…

Etiketler:,