Kazakistan -Türkiye Nakliyat

Kazakistan  -Türkiye Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Kazakistan, coğrafik konumu sebebiyle lojistik faaliyetleri açısından büyük potansiyele sahiptir. Türkiye-Kazakistan, Kazakistan-Türkiye arasındaki nakliye seferlerinde Kazakistan’ın bizim için önemi Çin Halk Cumhuriyeti’ne komşu olmasıdır. Dünya ekonomisine yön veren ve en çok konteyner taşımacılığı yapan ülke olan Çin’e ithalat ve ihracat yapılırken, Kazakistan üzerinden geçirilir.

Kazakistan’a Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattı üzerinden demiryolu ile nakliye seferleri de yapılmaktadır. Çünkü Kazakistan-Rusya ve Kafkasya’da kış mevsimi çok sert geçtiğinden, karayolu ya da denizyoluna nazaran demiryolu ile nakliye özellikle kış mevsiminde daha çok tercih edilmektedir. Zorlu hava koşullarında trenlerin hareket kabiliyeti daha iyi olduğundan, yükler hızlıca nakledilir.

Proje Global Lojistik olarak dünya çapında geniş acente ağımızla Kazakistan-Türkiye, Türkiye-Kazakistan arası nakliyede karayolu, denizyolu ve demiryolu nakliye faaliyetlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kazakistan’a yüklerinizin güvenle ve kaliteli bir şekilde taşınması için bizimle irtibata geçin…

KAZAKİSTAN KONTEYNER NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Kazakistan-Türkiye-Kazakistan Karayolu Konteyner Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören, aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir.

Kazakistan-Türkiye-Kazakistan Havayolu Konteyner Nakliye için gerekli evraklar; Konşimento, Ara Konşimentolar, Kargo Manifestosu havayolu için gerekli evraklardır.

Kazakistan-Türkiye-Kazakistan Denizyolu Konteyner Nakliye için gerekli evraklar; ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Sağlık ve Veteriner Sertifikası, Deniz Konşimentosu, Konsolosluk Faturası şeklindedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde çıkan ürün, çıkan gümrük, ürünün nerede gümrüğe açılacağı, bir depoya mı yoksa bir müşteriye mi teslim edileceği bilgileri alınıp süreç başarıyla tamamlanmaktadır. Bizlere ulaşın, avantajlı lojistik hizmetlerimizden yararlanın…

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?