Kıbrıs Parsiyel Taşımacılık

Türkiye – Kıbrıs Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Kıbrıs Cumhuriyeti, ülkemizin güneyindeki Akdeniz üzerinde yer alan bir adadır. Türkiye, Mısır ve Yunanistan ile denizden komşudur. Kardeş ülke Kıbrıs Cumhuriyeti’nin başkenti Lefkoşa’dır.  Türkiye ile Kıbrıs arasında ithalat ve ihracat yapılırken forwarder firmalarının yükleri; iç nakliye yöntemiyle Mersin ve Hatay limanlarına getirilerek, konteynerler aracılığıyla ro-ro gemilerine aktarılır ve Kıbrıs limanlarına gönderilir.

Türkiye Cumhuriyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile ticaret ve ekonomi için protokol imzaladı. İş insanları ile Yuvarlak Masa Toplantısı düzenlendi. İki ülke arasındaki kültür bağlarının, ticari ve ekonomik yansımasının iki ülke için de önemli olduğu sonucuna varıldı ve alınan olumlu kararlar uygulanmaya başlandı. KKTC’nin dış ticarette rekabet gücünü arttırmaya yönelik alınan kararlar da uygulanmaya başlandı.

Proje Global Lojistik olarak Türkiye’den Kıbrıs’a parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Alt yapısı sağlam, donanımlı ve modern araçlarla nakliye hizmeti vermekteyiz. Parsiyel taşımacılık ile düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz…

KIBRIS PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-kıbrıs-parsiyel-nakliye

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?