Kosova Parsiyel Nakliye

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Kosova Parsiyel Taşımacılık ve Kosova Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Kosova Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Makedonya, Bulgaristan, Karadağ ve Arnavutluk’la sınırı olan Kosova bir Balkan ülkesidir. Kosova’ya uluslararası ticaret yapılırken karayolu ile nakliye kullanılmasının sebebi ise Kosova’nın herhangi bir denize kıyısı olmamasıdır. Kosova’nın başkenti Priştine’dir. Türkiye’den Kosova’ya karayolu ile nakliye yapılırken kullanılan güzergah; Edirne sınır kapıları çıkışlı olarak Bulgaristan-Makedonya üzerinden Kosova’ya ulaşım şeklindedir.

Mersin merkezli ofisimiz Proje Global Lojistik olarak Kosova’ya karayolu tır taşımacılığı faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den Kosova’ya yüklerinizi parsiyel karayolu ile nakliye yöntemlerimizle taşıtmak isterseniz, alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz…

KOSOVA PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

KOSOVA PARSİYEL NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Kosova Parsiyel Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Teselüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir… Proje Global Lojistik olarak, 1 ila 10 iş günü içerisinde parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Evrak trafiğinde veya işin teslimatında bir aksilik yaşanmamaktadır. Müşteri memnuniyeti başta olmak üzere nakliye ücreti; ürünlerin cinsi, ağırlığı, ölçülerine göre fiyatlandırılmaktadır. Müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?