Kuveyt Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Kuveyt Parsiyel Taşımacılık ve Kuveyt Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Kuveyt Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Basra Körfezi kıyısında ve Arap Yarımadası’nda yer alan Kuveyt; Irak ve Suudi Arabistan’la komşu bir Ortadoğu ülkesidir. Türkiye ile Kuveyt arasındaki coğrafi yakınlık ve parsiyel taşımacılıkta düşük yoğunlukta yükler için araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir.

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Kuveyt ile ihracat, ithalat ve dış ticaret hacminin “olağanüstü seviyelerde” olduğunu ifade etmiştir. Türkiye-Kuveyt ticaretinin maddi karşılığı ise 275 milyon dolar gibi kayda değer bir rakamdır.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-Kuveyt karayolu üzerinde parsiyel taşımacılık faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

KUVEYT PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-kuveyt-parsiyel-nakliye

 

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?