Lübnan Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Lübnan Parsiyel Taşımacılık ve Lübnan Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.Türkiye – Lübnan Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Akdeniz’in doğu kıyısında yer alan Lübnan, Suriye ve İsrail ile sınır komşusu olan bir Ortadoğu ülkesidir. Lübnan’ın başkenti Beyrut’tur.

Karma Ekonomik Komisyon Toplantılarının üçüncüsü 5-6 Mayıs 2009 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilmiştir. Bu görüşme neticesinde Türkiye-Lübnan ihracat, ithalat ve ticaret hacmi artmış olup bir güven ortamı sağlanmıştır. Parsiyel taşımacılık hizmetimiz; günümüz ekonomisi düşünüldüğünde en çok tercih edilen taşımacılıktan biridir.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-Lübnan karayolu üzerinde parsiyel nakliye faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

LÜBNAN PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-lübnan-parsiyel

 

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?