Macaristan Parsiyel Nakliye

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Macaristan Parsiyel Taşımacılık ve Macaristan Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Macaristan Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Orta Avrupa coğrafyası üzerinde yer alan Macaristan, Slovenya, Slovakya, Avusturya, Ukrayna, Romanya, Sırbistan ve Hırvatistan gibi ülkelerle komşu olan bir Balkan ülkesidir. Çok değerli topraklara sahip Macaristan’ın başkenti Budapeşte’dir. Türkiye’den Avusturya-Slovenya ve Slovakya gibi ülkelere yük gönderimi yapılırken, Macaristan üzerinden geçilmektedir. Orta Avrupa ülkeleriyle olan uluslararası ticaret faaliyetleri açısından Macaristan, önemli bir coğrafyada yer almaktadır.

Türkiye’den Macaristan’a yada tersi istikametteki parsiyel nakliye ve komple tır taşımacılığı gibi hizmetlerimizle Proje Global Lojistik olarak sektörde yer almaktayız. Macaristan’a karayolu ile parsiyel nakliye faaliyetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için, ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz…

MACARİSTAN PARSİYEL KARAYOLU HATTI

MACARİSTAN PARSİYEL NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Macaristan Parsiyel Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir… Tabi ki ülkenin gelişmişlik seviyesine bağlı olarak belgelere eklemeler yapılabilmektedir. Evrak trafiğinde veya işin teslimatında herhangi bir problem yaşanmamaktadır. 1 ila 10 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır. Gümrükle ve teslimat noktasıyla sürekli iletişim halinde olan Proje Global Lojistik, ürünün grubuna ve saklama koşullarına göre özel donanımlı araçlarla, profesyonel parsiyel nakliye hizmeti vermektedir. Parsiyel nakliye hizmetimiz ile ürünlerin cinsi, ağırlığı, ölçülerine göre bir maliyet oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?