Makedonya Parsiyel Nakliye

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Makedonya Parsiyel Taşımacılık ve Makedonya Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Makedonya Parsiyel Taşımacılık hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Makedonya; Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Arnavutluk ve Kosova gibi ülkelerle sınır komşusu olan ve Balkanlar’da yer alan bir ülkedir. Makedonya’nın başkenti Üsküp’tür.

Türkiye ile Makedonya, birbirine coğrafik yakınlığı bulunan iki ülkedir. Bu yakın iki ülke arasındaki ticari faaliyetler yürütülürken, taşımacılık alanında en çok tercih edilen yöntem, karayolu ile nakliyedir. Türkiye’den Makedonya’ya yük taşımacılığı yapılırken tır şoförleri İstanbul sınır kapıları çıkışlı olarak, Bulgaristan karayolu üzerinden Üsküp’e varmaktadırlar.

Proje Global Lojistik olarak Türkiye-Makedonya arası gerçekleştirdiğimiz karayolu nakliye faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizi arayınız…

MAKEDONYA PARSİYEL KARAYOLU HATTI

MAKEDONYA PARSİYEL NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Makedonya Parsiyel Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir… Proje Global Lojistik olarak, 1 ila 10 iş günü içerisinde profesyonel parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evrak trafiğinde veya işin teslimatında bir aksilik yaşanmamaktadır. Gümrükle ve teslimat noktasıyla iletişim halindeyiz. Kalifiye yetişmiş eleman, kendi araç ve hizmet kalitesine sahibiz. Parsiyel nakliye hizmetimiz ile ürünlerin cinsi, ağırlığı, ölçülerine göre bir maliyet oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?