Mersin – Tahran Karayolu Nakliye

Mersin – Tahran Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Türkiye ile kara sınırı olan İran; Azerbaycan, Ermenistan, Irak, Pakistan, Afganistan ve Türkmenistan ile de sınır komşusu bir Asya ülkesidir. İran’ın başkenti Tahran’dır. Jeopolitik konumu sebebiyle yük taşımacılığı için önemli bir bölgede yer alan İran, Ortadoğu’nun birçok ülkesine nakliye yapılırken transit geçiş sağlayan bir konumdadır.

Proje Global Lojistik olarak sınır komşumuz İran’a haftalık parsiyel ya da komple tır taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmaktayız. Türkiye ile İran arasında gerçekleştirdiğimiz karayolu ile nakliye faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için, deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz…

Mersin – Tahran  karayolu nakliye

TAHRAN KARAYOLU NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Mersin-Tahran Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Proje Global Lojistik olarak tüm operasyonlarımızı Mersin’deki ofisimizden yürütülmektedir ve evrak trafiğinde bir problem yaşanmamaktadır. Yapılan düzenlemelerle evrak sayılarında sadeleşmeye gidilmiştir. Gümrük ve teslimat noktalarıyla iletişim halindeyiz. 1 ila 10 gün içerisinde, konforlu, hızlı, ürün çeşidine göre özel donanımlı araçlar ile karayolu nakliyemiz tamamlanmaktadır. Proje Global Lojistik olarak; hızlı ve güvenilir teslimat, profesyonel araç ve personel kalitesine sahip, markalaşmış, müşterilerine lojistik çözümler sunan bir firmayız. Profesyonel bir sisteme entegre edilmiş lojistik hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?