Moldova Karayolu Nakliye

Türkiye – Moldova Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Doğu Avrupa coğrafyasında Ukrayna ile Romanya’nın arasında yer alan Moldova, Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla bağımsızlığını kazanmış bir ülkedir. Romanya, Macaristan, Slovakya ve Ukrayna gibi ülkelerle komşu olan Moldova’nın başkenti Kişinev’dir.  Türkiye ile Doğu Avrupa’da yer alan Moldova arasındaki ticari ilişkiler oldukça gelişmiştir.

Türkiye ile Moldova arasındaki ithalat-ihracat faaliyetleri esnasında karayolu ile nakliye yapılırken, tır şoförlerimiz İstanbul sınır kapıları çıkışlı olarak, Bulgaristan ve Romanya üzerinden Moldova’ya ulaşmaktadırlar.

Proje Global Lojistik olarak Moldova’ya göndermek istediğiniz yüklerinizi Türkiye’nin dört bir yanından iç nakliyeyle İstanbul’a getirip, buradan da Moldova’ya taşımaktayız. Türkiye’den Moldova’ya ya da tersi istikamette taşınacak her türlü yükünüz için karayolu ile nakliye hizmetleri sunmaktayız. Moldova Türkiye arası karayolu ile tır taşımacılığı gibi lojistik süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, bizi arayınız…

MOLDOVA KARAYOLU HATTI

MOLDOVA KARAYOLU NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Moldova-Türkiye Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Moldova-Türkiye ticari ilişkilerinin güven ortamında sağlamlığıyla beraber, belge sayıları sadeleşmiş ve sorunsuz karayolu nakliye hizmeti verilebilmektedir. Coğrafi yakınlık ve Türkiye’nin bir köprü konumunda olması ticari yakınlığımızı arttırmaktadır. Karayolu nakliye hizmetimizin, gümrük ve teslimat noktaları bilgileriyle beraber Mersin merkezli ofisimizden 7/24 takibini yapmaktayız. Ortalama 1 ila 10 iş günü içerisinde karayolu nakliye hizmetimiz tamamlanmaktadır. Ölçüler, ağırlık, ürün cinsine göre bir maliyet oluşmaktadır. Proje Global Lojistik olarak; hızlı ve güvenilir teslimat, profesyonel araç ve personel kalitesine sahip, markalaşmış, müşterilerine lojistik çözümler sunan bir firmayız. Lojistik hizmetlerimizden yararlanmak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:, , ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?