Romanya Nakliye -Türkiye Nakliye

Romanya Nakliye  -Türkiye Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Avrupa Birliği’nin dokuzuncu büyük ülkesi ve en çok petrol kaynaklarına sahip ülke Romanya, Türkiye’ ye sınırı olan Bulgaristan’a komşu bir Balkan ülkesidir. Romanya, coğrafik açıdan Türkiye’nin uluslararası ticaret faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlayan ülkelerden birisidir. Romanya, yabancı yatırımlar alan ve yaşamak için güvenilir diye tabir ettiğimiz ülkelerdendir.

Romanya’nın ticaret ortakları arasında Almanya, Polonya, Fransa, İtalya, Macaristan, Türkiye ve Rusya yer almaktadır. Türkiye olarak Romanya’ya demir çelik ürünleri, otomotiv ürünleri ve tekstil ürünleri ihraç etmekteyiz. Romanya’dan ithal ettiğimiz ürünlerin başında da petrol-petrol ürünleri, kimyevi maddeler, mineral yağlar ve binek araçları yer almaktadır.

Proje Global Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi’mizin merkez ofisi Mersin’de bulunmakta olup, Türkiye’den Romanya’ya, Romanya’dan Türkiye’ye karayolu üzerinden karşılıklı tır nakliyesi, parsiyel nakliyat, havayolu ile kargo nakliye, denizyolu ile konteyner nakliye gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

ROMANYA NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Romanya-Türkiye-Romanya Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören, aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir.

Romanya-Türkiye-Romanya Havayolu Nakliye için gerekli evraklar; Konşimento, Ara Konşimentolar, Kargo Manifestosu havayolu için gerekli evraklardır.

Romanya-Türkiye-Romanya Denizyolu Nakliye için gerekli evraklar; ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Sağlık ve Veteriner Sertifikası, Deniz Konşimentosu, Konsolosluk Faturası şeklindedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde çıkan ürün, çıkan gümrük, ürünün nerede gümrüğe açılacağı, bir depoya mı yoksa bir müşteriye mi teslim edileceği bilgileri alınıp süreç başarıyla tamamlanmaktadır. Bizlere ulaşın, avantajlı lojistik hizmetlerimizden yararlanın…

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?