Romanya Nakliye -Türkiye Nakliye

Romanya Nakliye  -Türkiye Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Avrupa Birliği’nin dokuzuncu büyük ülkesi ve en çok petrol kaynaklarına sahip ülke Romanya, Türkiye’ ye sınırı olan Bulgaristan’a komşu bir Balkan ülkesidir. Romanya, coğrafik açıdan Türkiye’nin uluslararası ticaret faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlayan ülkelerden birisidir. Romanya, yabancı yatırımlar alan ve yaşamak için güvenilir diye tabir ettiğimiz ülkelerdendir.

Romanya’nın ticaret ortakları arasında Almanya, Polonya, Fransa, İtalya, Macaristan, Türkiye ve Rusya yer almaktadır. Türkiye olarak Romanya’ya demir çelik ürünleri, otomotiv ürünleri ve tekstil ürünleri ihraç etmekteyiz. Romanya’dan ithal ettiğimiz ürünlerin başında da petrol-petrol ürünleri, kimyevi maddeler, mineral yağlar ve binek araçları yer almaktadır.

Proje Global Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi’mizin merkez ofisi Mersin’de bulunmakta olup, Türkiye’den Romanya’ya, Romanya’dan Türkiye’ye karayolu üzerinden karşılıklı tır nakliyesi, parsiyel nakliyat, havayolu ile kargo nakliye, denizyolu ile konteyner nakliye gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Etiketler:, ,