Romanya -Türkiye Nakliyat

Romanya  -Türkiye Nakliyat hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Proje Global lojistik olarak dünya çapında geniş acente ağımızla, Avrupa’nın petrol zengini ülkesi Romanya’ya dış ticaret ile uğraşan firmalarımızın yüklerinin gönderimlerini yapmaktayız. İstanbul üzerinden Romanya’nın başkenti Bükreş’e haftalık parsiyel nakliye, karayolu nakliye, denizyolu nakliye ve havayolu nakliye faaliyetleri gerçekleştirilmekteyiz.

Proje Global Lojistik olarak Türkiye-Romanya, Romanya-Türkiye arasında karayolu, denizyolu, demiryolu ve havayolu nakliye hizmetlerimiz mevcuttur. Romanya’ya taşınacak yükleriniz için nakliyat ve lojistik süreçlerinde çözüm ortağınız; Proje Global Lojistik… Romanya’ya nakliye hizmetlerimizle ilgili arayın, alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan bilgi alın, çözümsüz kalmayın…

ROMANYA KONTEYNER NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Romanya-Türkiye-Romanya Karayolu Konteyner Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören, aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir.

Romanya-Türkiye-Romanya Havayolu Konteyner Nakliye için gerekli evraklar; Konşimento, Ara Konşimentolar, Kargo Manifestosu havayolu için gerekli evraklardır.

Romanya-Türkiye-Romanya Denizyolu Konteyner Nakliye için gerekli evraklar; ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Sağlık ve Veteriner Sertifikası, Deniz Konşimentosu, Konsolosluk Faturası şeklindedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde çıkan ürün, çıkan gümrük, ürünün nerede gümrüğe açılacağı, bir depoya mı yoksa bir müşteriye mi teslim edileceği bilgileri alınıp süreç başarıyla tamamlanmaktadır. Bizlere ulaşın, avantajlı lojistik hizmetlerimizden yararlanın…

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?