Rusya Parsiyel Taşımacılık

Türkiye – Rusya Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Rusya, Asya’nın kuzeyinde ve Avrupa’nın doğusunda bulunmaktadır. Yüz ölçümü ve jeopolitik konumu itibariyle denizlere hakim bir ülkedir. Türkiye ile olan karasal ve deniz yolu ulaşımları sayesinde nakliye hizmeti için önem arz etmektedir.

Suriye-Türkiye siyasi ve askeri sürtüşmeler sonucu Türkiye ile Rusya ilişkileri sekteye uğramıştır. Tabi ki Rusya sözcüsü Dmitry Peskov yaptığı açıklamada kaybedilen pozisyonlar tekrar kazanmak ve Türkiye ile daha iyi ilişkiler kurma taraftarı olduğunu dile getirdi. Rus halkı da Türkiye ile daha iyi ilişkiler kurma taraftarı ve ülke liderlerinin ticari-diplomatik çözüm aradıkları da bir gerçek.

Proje Global Lojistik olarak Türkiye’den Rusya’ya parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Alt yapısı sağlam, donanımlı ve modern araçlarla nakliye hizmeti vermekteyiz. Parsiyel taşımacılık ile düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz…

RUSYA PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-rusya-parsiyel-taşımacılık

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?