Sırbistan Parsiyel Nakliye

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Sırbistan Parsiyel Taşımacılık ve Sırbistan Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.
Türkiye – Sırbistan Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Sırbistan Cumhuriyeti, Sırbistan-Karadağ’ın ayrılmasıyla meydana gelmiş bir Balkan ülkesidir. Macaristan, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan ve Bosna-Hersek ile komşu olan Sırbistan’ın başkenti Belgrad’dır. Türkiye’nin Doğu Avrupa ve Balkan ülkeleriyle olan ticari ilişkilerindeki lojistik süreçlerinde Sırbistan’ın rolü büyüktür. Sırbistan üzerinde bulunduğu coğrafya sebebiyle parsiyel taşımacılık transit geçiş sağlayan bir konumdadır.

Türkiye’den Sırbistan’a karayolu ile parsiyel nakliye faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, Mersin’de yer alan merkez ofisimiz Proje Global Lojistik’teki ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz…

SIRBİSTAN KARAYOLU HATTI

SIRBİSTAN PARSİYEL NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Sırbistan Parsiyel Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir… Proje Global Lojistik olarak, 1 ila 10 iş günü içerisinde parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Evrak trafiğinde veya işin teslimatında bir aksilik yaşanmamaktadır. Çıkan ürün, gümrük, gidilecek ülkede ürünün nerde gümrüğe açılacağı, müşteri adresine mi gideceği bilgileri ve Sırbistan parsiyel nakliye ücretlendirmesi ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?