Slovenya Karayolu Nakliye

Türkiye – Slovenya  Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Avusturya, Macaristan ve Hırvatistan ile sınırı olan Slovenya bir Balkan ülkesidir. Doğa güzellikleriyle ve ormanlarıyla ünlü Slovenya’nın başkenti Ljubljana (Lubyana), uluslararası ticarete yön veren bir konumdadır. Slovenya ile Türkiye arasında karayolu üzerinden uluslararası yük taşımacılığı yapılırken, tırlar, İstanbul çıkışlı olarak Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan üzerinden Slovenya’ya ulaşım sağlanır.

Proje Global Lojistik olarak; Türkiye’den Slovenya’ya ya da tersi istikametteki taşımacılık faaliyetlerinde karayolu ile nakliye, karayolu ile tır taşımacılığı, kara yolu ile parsiyel yük taşımacılığı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uluslararası karayolu taşımacılığı faaliyetlerimiz nakliyat süreçlerimiz hakkında bilgi almak için, bizimle irtibata geçin…

SLOVENYA KARAYOLU HATTI

SLOVENYA KARAYOLU NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Slovenya-Türkiye Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören,  aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir. Tam teşekküllü araçlarla, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla süreci başarıyla yönetmekteyiz. Karayolu nakliye hizmetimizin, gümrük ve teslimat noktaları bilgileriyle, Mersin merkezli ofisimizden 7/24 takibini yapmaktayız. Ortalama 1 ila 10 iş günü içerisinde karayolu nakliye hizmetimiz tamamlanmaktadır. Ölçüler, ağırlık, ürün cinsine göre bir maliyet oluşmaktadır. Proje Global Lojistik olarak; hızlı ve güvenilir teslimat, profesyonel araç ve personel kalitesine sahip, markalaşmış, müşterilerine lojistik çözümler sunan bir firmayız. Lojistik hizmetlerimizden yararlanmak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler:, , ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?