Suudi Arabistan Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Suudi Arabistan Parsiyel Taşımacılık ve Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Suudi Arabistan Krallığı, Arap Yarımadası’nın en büyük ülkesidir. Katar, Bahreyn, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman ile komşu olan ülke, Kızıldeniz ile çevrilidir. Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’dır.

Türkiye ile Suudi Arabistan dış ticaret hacmi incelendiğinde, siyasi ilişkilerin dış ticaret hacmini olumsuz etkilediği söylenebilir. Günümüzde diplomatik ilişkilerin temellerinin atılması sonucu ticari ilişkilerde iyileşmeler mevcut ve dış ticaret hacmi artış halindedir.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-Suudi Arabistan karayolu üzerinde parsiyel nakliye faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

SUUDİ ARABİSTAN PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

turkiye-suudiarabistan-parsiyel

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?