Tacikistan Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Tacikistan Parsiyel Taşımacılık ve Tacikistan Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.

Türkiye – Tacikistan Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Tacikistan; Kırgızistan, Afganistan, Özbekistan ve Çin ile sınırı olan bir Orta Asya ülkesidir. Başkenti Duşanbe olan Tacikistan’ın hiçbir denize kıyısı yoktur. Tacikistan, parsiyel nakliye faaliyetleri açısından üzerinde bulunduğu coğrafya nedeniyle önemli bir konumda yer almaktadır. Özellikle Çin’e karayolu ile nakliye yapılırken tırlar, Tacikistan üzerinden geçmektedir.

Türkiye-Tacikistan ikili ilişkisi; tarih, kültür, soy bağı gibi önemli kriterlerle perçinlenmiştir. Tabi ki bu durum ekonomik ilişkilerini de güçlendirmiştir. Türkiye-Kırgızistan ticaret hacmi ile ilgili hedeflenen 1 milyar Dolar’dır.

Proje Global Lojistik olarak Türkiye’den Tacikistan’a parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Alt yapısı sağlam, donanımlı ve modern araçlarla nakliye hizmeti vermekteyiz. Parsiyel taşımacılık ile düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz…

TACİKİSTAN PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-tacikistan-parsiyel-taşımacılık

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?