Türkiye – Belçika Panelvan Taşımacılığı

Türkiye – Belçika Minivan Taşımacılığı için bilgi almak istiyorsanız,

Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Türkiye’den Belçika’nın başkenti Brüksel’e ve diğer şehirlerine panelvan / minivan ekspres taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Proje Global Lojistik olarak tarafımıza ulaştırılan nakliye talepleriniz için kısa zamanda aksiyon alınarak lojistik planlaması yapılır ve yükünüz anlaşılan zamanda yerine teslim edilir.

Denizyolu taşımacılığına göre çok daha ekonomik bir taşımacılık yöntemi olan panelvan / minivan taşımacılık, ithalat-ihracat işlemlerinizde ekpress olarak taşınması gereken yükleriniz için idealdir.

Panelvan Taşımacılığı Ölçüleri;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belçika Minivan Taşımacılık İçin Gerekli Evraklar

Gümrük Çıkış Beyannamesi, Pozisyon Dosyası, Konşimento Talimatı, Konşimento, Dolaşım Belgeleri, Sigorta ve Finansman Belgeleri hali hazırda bulunan Proje Global Lojistik, Belçika’ya minivan nakliye hizmeti de vermektedir. Evrak trafiğinde veya işin teslimatında bir aksilik yaşanmamaktadır. Gümrükle ve teslimat noktasıyla sürekli iletişim  halindeyiz. Ürünün grubuna ve saklama koşullarına göre özel donanımlı araçlarla, profesyonel minivan nakliye hizmeti vermekteyiz. Minivan / Panelvan nakliye türü denizyolu taşımacılığına göre maliyet açısından daha avantajlıdır. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?