Türkiye-Hollanda Minivan Taşımacılığı

Türkiye-Hollanda Minivan Taşımacılığı için bilgi almak istiyorsanız,

Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Proje Global Lojistik olarak, Türkiye’den Hollanda’ya göndermek istediğiniz yükünüzü minivan (panelvan) taşımacılık hizmetimizle en kısa sürede taşımaktayız.

Ekspres taşımacılık yöntemlerinden biri olan minivan (panelvan) servis hizmeti, havayolu kargo hizmetiyle kıyaslandığında daha ekonomik bir hizmettir. Yükünün istenilen tarihte istenilen adrese ulaştırılması için alanında uzman kadromuz ile hizmetlerimiz, sürdürmekteyiz.

Panelvan Taşımacılığı Ölçüleri;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hollanda Minivan Taşımacılık İçin Gerekli Evraklar

Gümrük Çıkış Beyannamesi, Pozisyon Dosyası, Konşimento Talimatı, Konşimento, Dolaşım Belgeleri, Sigorta ve Finansman Belgeleri taşımacılık için gereklidir. Çıkan ürün, çıkan gümrük, gidilecek ülkede ürünün nerde gümrüğe açılacağı gibi bilgileri müşteri temsilcimiz sizden almaktadır. Gümrükle ve teslimat noktasıyla sürekli iletişim  halindeyiz. Proje Global Lojistik olarak, ürünün grubuna ve saklama koşullarına göre özel donanımlı araçlarla, profesyonel minivan nakliye hizmeti vermekteyiz. Ölçüler, ağırlık, ürün cinsine göre bir maliyet oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?