Türkiye – İngiltere Nakliye

Türkiye – İngiltere Nakliye  hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

İngiltere Büyük Britanya diye adlandırdığımız coğrafyada yer alan Birleşik Krallık üyesi dört ülkeden birisidir. İngiltere, Avrupa Birliği’ne üye olan Almanya ve Fransa’dan sonra küresel ekonomiye yön veren dünyanın yedinci en büyük ekonomisidir. Türkiye ile İngiltere arasındaki ticari ilişkiler çok eskilere dayanmaktadır. İngiltere ile Türkiye arasında yapılan ithalat ve ihracat, iki ülkeyi, birbirlerinin tamamlayıcısı yapmaktadır.

Uluslararası ticaret pazarında Türkiye ile İngiltere arasında yapılan bu ithalat ve ihracat faaliyetleri, uluslararası lojistik ve nakliye süreçlerinde etkin olmayı gerektirir. Türkiye’deki İngiliz işbirlikçi firmalar, ülkemizin ekonomisi açısından büyük önem taşımaktadır.

Türkiye’nin stratejik ortaklarından biri olan İngiltere’ye ihraç ettiğimiz ürünler listesinde; elektrikli ve elektriksiz makineler, motorlu araçlar ve parçaları, demir çelik ürünleri, tekstil ve hazır giyim ürünleri yer almaktadır. İngiltere’den ithal ettiğimiz ürünler listesindeyse elektrikli ve elektriksiz makineler, medikal cihazlar, otomotiv ve yan sanayi ürünleri, eczacılık ürünleri, demir çelik ile plastik ve plastikten mamul eşyalar yer almaktadır.

Uluslararası ticaret yapılan tüm dünya ülkelerinde geniş acente ağına sahip firmamız Proje Global Lojistik; Türkiye’den İngiltere’ye, İngiltere’den Türkiye’ye karayolu, denizyolu ve havayolu ile nakliye hizmetleri vermektedir.

Proje Global Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak, İngiltere’ye karayolu ile tır taşımacılığı, denizyolu ile konteyner nakliye, özel kargolarınız için havayolu ile kargo taşımacılığı, parsiyel taşımacılık gibi lojistik faaliyetlerini geçmişten gelen tecrübe ve yenilikçi bakış açısıyla profesyonel olarak sürdürmektedir.

Türkiye-İngiltere ya da İngiltere-Türkiye arası karşılıklı komple taşımacılık, karayolu ile tır taşımacılığı, denizyolu ile konteyner taşımacılığı, havayolu ile kargo taşımacılığı gibi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için uzman ekip arkadaşlarımızı arayın, bilgi alın…

Etiketler:, , , ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?