Türkiye-Polonya Minivan Taşımacılığı

Türkiye – Polonya Minivan Taşımacılığı için bilgi almak istiyorsanız,

Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Türkiye’nin herhangi bir şehrinden araçlarımız yüklerinizi alarak Bulgaristan, Sırbistan ve Macaristan güzergahını kullanarak Polonya’ya ulaşmaktadır. Yükünüz minivan (panelvan) ekspress nakliye ile 24 ile 72 saat arasında başkent Varşova’ya varış yapmaktadır.

Ortalama hacmi 1-3 ton olan yükleriniz için denizyolu ya da havayolu taşımacılığına gerek kalmadan minivan / panelvan ekspres taşımacılık hizmetini Proje Global Lojistik olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Panelvan Taşımacılığı Ölçüleri;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polonya Minivan Taşımacılık İçin Gerekli Evraklar

Gümrük Çıkış Beyannamesi, Pozisyon Dosyası, Konşimento Talimatı, Konşimento, Dolaşım Belgeleri, Sigorta ve Finansman Belgeleri hali hazırda bulunan Proje Global Lojistik, Polonya’ya minivan nakliye hizmeti de vermektedir. Deniz yoluna kıyasla maliyet açısından minivan nakliye daha avantajlı bir seçenektir. Ortalama 1 ila 3 gün içerisinde Varşova’ya minivan nakliye ile ulaşılmaktadır. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, hız, güvenlik, konforlu bir şekilde, hizmet kalitesinin ön planda tutulduğu Proje Global Lojistik‘ten detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?