Türkiye – Suriye Nakliye

Türkiye – Suriye Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Suriye, Lübnan, Irak, Ürdün ve İsrail ve Türkiye ile sınır komşusu olan bir ülkedir. Aynı zamanda Akdeniz’e de kıyısı vardır. Suriye üzerinde bulunduğu coğrafya açısından çok değerli bir konuma sahiptir. Irak, Ürdün, Suudi Arabistan gibi ülkelere nakliye yapılırken ithalat ve ihracat firmaları tarafından Suriye transit bölge olarak kullanılmaktadır. Başkenti Şam olmak üzere Halep ve Humus kentleri, karayolu nakliye faaliyetleri açısından Suriye önemli bir lokasyonda yer almaktadır. Türkiye’den Suriye’ye Suriye’den Türkiye’ye ve Türkiye üzerinden dünya ülkelerine her türlü nakliye faaliyetlerinde Proje Global Lojistik olarak Mersin ofisimizden hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Merkez ofisi Suriye’ye çok yakın Akdeniz Bölgesi’nin liman şehri Mersin’de yer alan firmamız Proje Global Lojistik, Türkiye-Suriye, Suriye-Türkiye, Suriye’den Ortadoğu ve Avrupa’ya taşınması istenilen her türlü yükünüzü karayolu ya da denizyolu ile nakletmektedir. Avrupa ülkelerinden İstanbul ve İzmir limanlarına gelen konteynerler, iç nakliye ile Mersin, Hatay gibi şehirlere aktarılır. Suriye’ye denizyolu ile konteyner nakliyesi Mersin ve İskenderun limanlarından, Suriye’nin Tartus, Baniyas, Jablah ve Latakia limanlarına yapılmaktadır.

Suriye ile kara sınırımız olduğu için, Suriye’ye nakliye yapılırken en çok tercih edilen yöntem karayolu ile nakliyedir. Türkiye ile Suriye arasındaki coğrafik yakınlık karayolu nakliye faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamıştır. Türkiye ile Suriye arasında karayolu nakliyesi yapılırken Cilvegözü ve Öncüpınar sınır kapıları kullanılır. Proje Global Lojistik, Mersin’de yer alan merkez ofisiyle, Türkiye’den Suriye’ye karayolu ile nakliye süreçlerine dahil olmaktadır.

Türkiye-Suriye, Suriye-Türkiye arası karşılıklı nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için doğru adres; Proje Global Lojistik. Arayın, rotanızı oluşturalım…

SURİYE NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Suriye-Türkiye Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören, aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir.

Türkiye-Suriye-Türkiye Havayolu Nakliye için gerekli evraklar; Konşimento, Ara Konşimentolar, Kargo Manifestosu havayolu için gerekli evraklardır.

Türkiye-Suriye-Türkiye Denizyolu Nakliye için gerekli evraklar; ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Sağlık ve Veteriner Sertifikası, Deniz Konşimentosu, Konsolosluk Faturası şeklindedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde çıkan ürün, çıkan gümrük, ürünün nerede gümrüğe açılacağı, bir depoya mı yoksa bir müşteriye mi teslim edileceği bilgileri alınıp süreç başarıyla tamamlanmaktadır. Bizlere ulaşın, avantajlı ve profesyonelce hazırlanmış lojistik hizmetlerimizden yararlanın…

 

Etiketler:, , ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?