Türkmenistan Parsiyel Taşımacılık

Türkiye – Türkmenistan Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90 324 336 33 34

GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra bağımsızlığını kazanan Türkmenistan, Hazar Denizi’ne kıyısı olan İran, Afganistan ve Özbekistan ile sınır komşusu olan bir Orta Asya ülkesidir. Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’tır.

Türkmenistan-Türkiye ikili ilişkisi tarih, kültür, soy bağı gibi önemli kriterlerle perçinlenmiştir. Türkmenistan-Türkiye dış ticaret hacmi global ekonomiden olumsuz etkilenmiştir. Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ikili görüşmesi ve bu görüşmeye ticaret bakanının da katılımıyla ilişkiler daha iyiye gitmektedir. Diplomatik ilişkilerin ilerlemesiyle Türkiye-Türkmenistan ikili ticaret hacmi artacaktır.

Proje Global Lojistik olarak Türkiye’den Türkmenista’a parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Alt yapısı sağlam, donanımlı ve modern araçlarla nakliye hizmeti vermekteyiz. Parsiyel taşımacılık ile düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz…

TÜRKMENİSTAN PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-türkmenistan-parsiyel-nakliye

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?