Türkmenistan -Türkiye Nakliyat

Türkmenistan -Türkiye Nakliyat hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Lapis Lazuli Projesi Türkiye-Türkmenistan arasında uluslararası ticaret ile uğraşan firmalarının taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan ulaşım yolu için büyük önem taşımaktadır. Proje Global Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak, Türkiye-Türkmenistan arası karayolu, denizyolu, demiryolu ve havayolu ile nakliye faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Türkiye-Türkmenistan arasında demiryolu ile konteyner taşımacılığı yapılırken Kazakistan-İran-Türkmenistan arasındaki demiryolu güzergahı kullanıyoruz.

Proje Global Lojistik olarak, Türkiye’den çıkan yüklerinizi, karayolu ile İran üzerinden Türkmenistan’a nakletmekteyiz. Türkmenistan’a denizyolu ile konteyner nakliyesi yapılırken; Gürcistan-Azerbaycan-Hazar Denizi-Türkmenbaşı güzergahı ya da Karadeniz-Volga Nehri-Hazar Denizi-Türkmenbaşı Limanı güzergahı kullanılıyor. Türkiye ile Türkmenistan arasında nakliye yapılırken tırların İran üzerinden değil de Hazar Denizi üzerinden taşımasının yapılması hem zaman hem de maliyet açısından tasarruf sağlamaktadır.

Proje Global Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak; Türkiye’den Türkmenistan’a ya da tersi istikamette taşınacak yüklerinizin, ağırlık tonajları ve teslimat süresi gibi kriterlere göre belirlenen nakliye yöntemleriyle, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz lojistik çözümleri için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçin…

TÜRKMENİSTAN NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkmenistan-Türkiye-Türkmenistan Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören, aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir.

Türkmenistan-Türkiye-Türkmenistan Havayolu Nakliye için gerekli evraklar; Konşimento, Ara Konşimentolar, Kargo Manifestosu havayolu için gerekli evraklardır.

Türkmenistan-Türkiye-Türkmenistan Denizyolu Nakliye için gerekli evraklar; ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Sağlık ve Veteriner Sertifikası, Deniz Konşimentosu, Konsolosluk Faturası şeklindedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde çıkan ürün, çıkan gümrük, ürünün nerede gümrüğe açılacağı, bir depoya mı yoksa bir müşteriye mi teslim edileceği bilgileri alınıp süreç başarıyla tamamlanmaktadır. Bizlere ulaşın, avantajlı ve profesyonelce hazırlanmış lojistik hizmetlerimizden yararlanın…

 

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?