Ürdün Karayolu Nakliye

Türkiye – Ürdün Karayolu Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Telefon : +90324 336 33 34
GSM : +90546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Ürdün, Irak, İsrail ve Suriye ile kara sınırı olan Ortadoğu’da yer alan bir Arap ülkesidir. Ürdün’e yapılan ihracatlar, Türkiye ekonomisi için büyük önem taşımaktadır. 2010 sonrası Ürdün ve Türkiye’nin ticari anlaşmalar neticesinde belirgin artışlar gözlenmiştir. İhracat, ithalat ve ticaret hacimleri artmıştır ve artmaktadır. İki ülkenin pazar pay oranları da belirgin oranlarda yükselmiştir. Ürdün ve Türkiye ikili ticari ilişkisi coğrafi konum ve geçiş güzergahlarının önemi nedeniyle önemli bir yere sahiptir.

Karayolu taşımacılığı dünyada en çok tercih edilen ve vazgeçilemeyen taşıma türüdür. Diğer taşıma türleri, ürünü doğrudan teslim edemeyebilir ve karayolu taşımacılığına sevki gerekebilir. Kısa süreli, doğrudan müşteriye ve parsiyel taşımacılık gibi maliyet açısından avantajlı opsiyonlara sahiptir.

ÜRDÜN KARAYOLU HATTI

türkiye-ürdün-karayolu-nakliye

ÜRDÜN KARAYOLU NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Türkiye-Ürdün-Türkiye Karayolu Nakliye için gerekli evraklar; Tır Karnesi, CMR Belgesi, FİATA Tesellüm Belgeleri, Nakliyeci Makbuzu şeklindedir. Tır Karnesi’ne sahip olan tırlarımız, ürünlerin teslim ve gümrük aşamalarında daha az prosedürle ve daha hızlı nakliye hizmeti verebilmektedir. CMR Belgesi aslında CMR Anlaşması sonucu oluşan, diğer bir adıyla Karayolu Taşıma Belgesi olarak bilinmektedir. FİATA Tesellüm Belgeleri ise 150 ülkede kabul gören, aracı tarafından teslim alınan ve karşılığında verilen belgedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde çıkan ürün, çıkan gümrük, ürünün nerede gümrüğe açılacağı, bir depoya mı yoksa bir müşteriye mi teslim edileceği bilgileri alınıp süreç başarıyla tamamlanmaktadır. 1 ila 10 gün içerisinde karayolu nakliye hizmetimiz tamamlanmaktadır. Güzergah, ürün çeşidi, mesafe, ölçüler, ağırlık gibi değişkenlere göre karayolu nakliyesinde bir maliyet tablosu oluşmaktadır. Bizlere ulaşın ve lojistik hizmetlerimizden faydalanın.

 

Etiketler:
Custumer Support
Hello
Can we help you?