Ürdün Parsiyel Taşımacılık

Proje Global olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile Ürdün Parsiyel Taşımacılık ve Ürdün Parsiyel Nakliye Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası parsiyel nakliye firmaları arasında öne çıkmaktayız.Türkiye – Ürdün Parsiyel Nakliye hakkında bilgi almak istiyorsanız:

ürdün-parsiyel-nakliye

Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Ürdün, Irak, İsrail ve Suriye ile kara sınırı olan Ortadoğu’da yer alan bir Arap ülkesidir. Ürdün’e yapılan ihracatlar, Türkiye ekonomisi için büyük önem taşımaktadır.

2010 sonrası Ürdün ve Türkiye’nin ticari anlaşmalar neticesinde belirgin artışlar gözlenmiştir. İhracat, ithalat ve ticaret hacimleri artmıştır ve artmaktadır. İki ülkenin pazar pay oranları da belirgin oranlarda yükselmiştir. Parsiyel taşımacılık noktasında hızlı ve güven ortamında parsiyel nakliye yapılabilmektedir.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş Proje Global; alt yapısı sağlam, modern ve donanımlı araçlarla nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye-Ürdün karayolu üzerinde parsiyel nakliye faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

ÜRDÜN PARSİYEL NAKLİYE KARAYOLU HATTI

türkiye-ürdün-parsiyel

 

 

Etiketler:,
Custumer Support
Hello
Can we help you?