Türkiye-Almanya Panelvan Taşımacılığı

Türkiye – Almanya Minivan Taşımacılığı için bilgi almak istiyorsanız,

Telefon : +90 324 336 33 34
GSM : +90 546 831 7471
E-mail: info@projeglobal.com

Proje Global Lojistik olarak yurtdışından ithal edilen veya yurtdışına ihraç etmek istediğiniz parsiyel yükleriniz için alternatif bir seçenek olan panelvan (minivan) taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır.

Türkiye’den Almanya’ya ya da tersi istikamette acil olarak taşınması gereken yüklerinizi, 24 ile 72 saat arasında istenilen adrese teslim etmekteyiz. Panelvan taşımacılık, denizyolu ya da havayolu taşımacılığına göre daha ekonomik bir ekspress taşımacılık yöntemidir. Minivan ekspres taşımacılık yöntemiyle nakletmek istediğiniz yükleriniz için araçlarımızın kullandığı güzergah Bulgaristan, Sırbistan, Macarista, Avusturya, Çek Cumhuriyeti üzerinden Almanya’ya ulaşmaktadır.

Panelvan Taşımacılığı Ölçüleri;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Almanya Minivan Taşımacılık İçin Gerekli Evraklar

Gümrük Çıkış Beyannamesi, Pozisyon Dosyası, Konşimento Talimatı, Konşimento, Dolaşım Belgeleri, Sigorta ve Finansman Belgeleri taşımacılık için gereklidir. Panelvan(minivan) nakliye ile yaptığımız ticaretin; ülkesine ve işlevine göre hız, güvenilirlik, ürünün sağlıklı bir şekilde günümüz teknolojileriyle, konforlu bir şekilde Proje Global Lojistik ekibinin takibi ve sürekli iletişimiyle, süreç 1 ila 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Minivan / Panelvan nakliye türü denizyolu taşımacılığına göre maliyet açısından daha avantajlıdır. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler:, ,
Custumer Support
Hello
Can we help you?